• Zimowisko 2018

• 12.03.2018 14:26
      • Aby zapewnić dzieciom aktywne spędzenie czasu wolnego podczas ferii, w naszej szkole  zorganizowano zimowisko. Było ono adresowane  do dzieci, które spędzały ferie w domu. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji szkoły i  nauczycieli, uczniowie bezpiecznie, ciekawie i aktywnie spędzili  ten czas. Każdego dnia na uczestników zimowiska czekały nowe atrakcje. Dzieci podczas zajęć poznawały polskie miasta i związane z nimi legendy oraz baśnie.  Lepiły z masy solnej, malowały, oglądały filmy i prezentacje, rywalizowały w grach  pamięciowych, degustowały własnoręcznie wykonane kanapki. Do szkoły przybyli także zaproszeni goście z Akademii Reissa. Dużo emocji wywoływały ćwiczenia i zawody sportowe. Odwiedziła nas również przedstawicielka sanepidu, która przeprowadziła ciekawą pogadankę na temat zdrowia, jak również zorganizowała szereg konkursów z nagrodami. Uczniowie wybrali się także z wizytą do Muzeum Puszczy Drawskiej i Noteckiej w Drezdenku, dowiadując się przy tym, iż w tutejszym muzeum będzie można podziwiać wystawę lalek Pani Katarzyny Tomali. Ogromną frajdę sprawił dzieciom wyjazd do Gorzowa Wlkp. do parku trampolin Fun Jump.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zimowego wypoczynku dla uczniów naszej szkoły. Praca oraz poświęcony dzieciom czas przynoszą wielką przyjemność i satysfakcję. Największą nagrodą dla nas jest radość i uśmiech dzieci.

Renata Sauermann