• Zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych w roku szkolnym 2024/2025

• KLASA 1

1. Edukacja wczesnoszkolna: zestaw podręczników i zeszytów ćwiczeń: „Gra w kolory”, wydawnictwo „Juka”
        2. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „New English Adventure. Poziom 1.”, wydawnictwo „Pearson”
        3. Religia: „Poznaję Boży świat”, wydawnictwo "Jedność"

KLASA 2

2. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „New English Adventure. Poziom 2.”, wydawnictwo „Pearson”
        3. Religia: „Odkrywam Królestwo Boże”, wydawnictwo "Jedność"

KLASA 3

2. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „New English Adventure. Poziom 3.”, wydawnictwo „Pearson”
        3. Religia: „Poznaję Jezusa”, wydawnictwo "Jedność"

KLASA 4

1. Język polski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Nowe słowa na start! 4”, wydawnictwo „Nowa Era”
        2. Matematyka: podręcznik i zeszyt ćwiczeń (wersja C) „Matematyka z plusem 4”, wydawnictwo „GWO”
        3. Historia: podręcznik „Wczoraj i dziś 4”, wydawnictwo „Nowa Era”
        4. Przyroda: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Tajemnice przyrody 4”, wydawnictwo „Nowa Era”
        5. Informatyka: podręcznik „Lubię to!” wydawnictwo „Nowa Era”
        6. Muzyka: podręcznik „Lekcja muzyki”, wydawnictwo „Nowa Era”
        7. Plastyka: podręcznik „Plastyka 4”, wydawnictwo „MAC edukacja”
        8. Technika: podręcznik „Jak to działa? 4”, wydawnictwo „Nowa Era”
        9. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Link IV”, wydawnictwo „OXFORD”
        10. Religia : „Miejsce pełne BOGActw”, wydawnictwo "Jedność"

KLASA 5

1. Język polski: podręcznik „Nowe słowa na start! 5”, wydawnictwo „Nowa Era”
        2. Matematyka: podręcznik i zeszyt ćwiczeń (wersja C) „Matematyka z plusem 5”, wydawnictwo „GWO”
        3. Historia: podręcznik „Wczoraj i dziś 5”, wydawnictwo „Nowa Era”
        4. Biologia: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Puls życia 5”, wydawnictwo „Nowa Era”
        5. Geografia: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa 5”, wydawnictwo „Nowa Era”
        6. Informatyka: podręcznik „Lubię to!”, wydawnictwo „Nowa Era”
        7. Muzyka: podręcznik „Lekcja muzyki 5”, wydawnictwo „Nowa Era”
        8. Plastyka: podręcznik „Plastyka 5”, wydawnictwo „MAC edukacja”
        9. Technika: podręcznik „Jak to działa? 5”, wydawnictwo „Nowa Era”
        10. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń„ Link V”, wydawnictwo „OXFORD”
        11. Religia: „Szczęśliwi, którzy szukają prawdy", wydawnictwo "Jedność"

KLASA 6

1. Język polski: podręcznik „Nowe słowa na start! 6”, wydawnictwo „Nowa Era”
        2. Matematyka: podręcznik i zeszyt ćwiczeń (wersja C) „Matematyka z plusem 6”, wydawnictwo „GWO”
        3. Historia: podręcznik „Wczoraj i dziś 6”, wydawnictwo „Nowa Era”
        4. Biologia: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Puls życia 6”, wydawnictwo „Nowa Era”
        5. Geografia: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa 6”, wydawnictwo „Nowa Era”
        6. Informatyka: podręcznik „Teraz bajty 6”, wydawnictwo „MiGra”
        7. Muzyka: podręcznik „Lekcja muzyki 6”, wydawnictwo „Nowa Era”
        8. Plastyka: podręcznik „Plastyka 6”, wydawnictwo „MAC edukacja”
        9. Technika: podręcznik „Jak to działa? 6”, wydawnictwo „Nowa Era”
        10. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń„ Link VI”, wydawnictwo „OXFORD”
        11. Religia: „Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno", wydawnictwo "Jedność"

KLASA 7

1. Język polski: podręcznik „Nowe słowa na start! 7”, wydawnictwo „Nowa Era”
        2. Matematyka: podręcznik i zeszyt ćwiczeń (wersja C) „Matematyka z plusem 7”, wydawnictwo „GWO”
        3. Biologia: podręcznik „Puls życia 7”, wydawnictwo „Nowa Era”
        4. Chemia: podręcznik „Chemia Nowej Ery 7”, wydawnictwo „Nowa Era”
        5. Fizyka: podręcznik „Spotkania z fizyką 7”, wydawnictwo „Nowa Era”
        6. Geografia: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa 7”, wydawnictwo „Nowa Era”
        7. Historia: podręcznik „Wczoraj i dziś 7”, wydawnictwo „Nowa Era”
        8. Informatyka: podręcznik „Teraz bajty 7”, wydawnictwo „MiGra”
        9. Muzyka: podręcznik „Lekcja muzyki 7”, wydawnictwo „Nowa Era”
        10. Plastyka: podręcznik „Plastyka. Podręcznik klasa 7” Wydawnictwo „MAC”
        11. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Repetytorium ósmoklasisty 2”, wydawnictwo „Macmillian education”
        12. Język niemiecki: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Magnet smart 2”, wydawnictwo „Klett”
        13. Religia: „Szczęśliwi, którzy czynią dobro”, wydawnictwo „Jedność”

KLASA 8

1. Język polski: podręcznik „Nowe słowa na start! 8”, wydawnictwo „Nowa Era”
        2. Matematyka: podręcznik i zeszyt ćwiczeń (wersja C) „Matematyka z plusem 8”, wydawnictwo „GWO”
        3. Biologia: podręcznik „Puls życia 8”, wydawnictwo „Nowa Era”
        4. Chemia: podręcznik „Chemia Nowej Ery 8”, wydawnictwo „Nowa Era”
        5. Fizyka: podręcznik „Spotkania z fizyką 8”, wydawnictwo „Nowa Era”
        6. Geografia: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa 8”, wydawnictwo „Nowa Era”
        7. Historia: podręcznik „Wczoraj i dziś 8”, wydawnictwo „Nowa Era”
        8. Informatyka: podręcznik „Teraz bajty 8”, wydawnictwo „MiGra”
        9. Edukacja dla bezpieczeństwa „Żyję i działam bezpiecznie”, wydawnictwo „Nowa Era”
        10. Język angielski: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Repetytorium ósmoklasisty 2”, wydawnictwo „Macmillian education”
        11. Język niemiecki: podręcznik i zeszyt ćwiczeń „Magnet smart 2”, wydawnictwo „Klett”
        12. Religia: „Szczęśliwi, którzy czynią dobro”, wydawnictwo „Jedność”
        13. Wiedza o społeczeństwie: „Dziś i jutro. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla szkoły podstawowej”,  wydawnictwo „Nowa Era”