• Uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów

• 27.09.2018 10:55
      • W piątek, 21.09.2018 roku odbyła się uroczystość Ślubowania i Pasowania na uczniów klas 1. To wydarzenie wzbudziło wiele emocji  wśród uczniów, wychowawców oraz oczywiście rodziców pierwszoklasistów.

Uczniowie klasy 1a i 1b przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Następnie dyrektor szkoły Zbigniew Kubasik wygłosił krótkie przemówienie, w którym pogratulował pierwszakom i ich rodzicom oraz życzył uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowania na uczniów, którego dokonała pani wicedyrektor Elżbieta Gławdel. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne, klasowe fotografie oraz drobne upominki

Do grona społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku wstąpiło 51 uczniów.

Barbara Sauerman