• Tydzień Życzliwości

• 19.11.2023 15:07
      • We wtorek 21 listopada odbywa się Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, którego  celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość oraz wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości. Z tej okazji w naszej szkole będziemy obchodzić Tydzień Życzliwości (21.11.-28.11.). Na zebraniu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas 4-7 wybrali 3 zadania, które w tym czasie będziemy realizować:
        - Losowanie imion na godzinie wychowawczej. Każdy jest życzliwy dla wylosowanej osoby, ale jej o tym nie mówi i po tygodniu uczniowie zgadują, kto ich wylosował.
        - Kartki, laurki z życzeniami, dobrym słowem wykonane przez uczniów i zaniesione do szpitala.
        - Wybory na najbardziej życzliwego nauczyciela. Każdy uczeń z klas 4-7 wrzuca kartkę z imieniem i nazwiskiem wybranego nauczyciela do skrzynki, która będzie stała w holu głównym szkoły (udział w głosowaniu jest dobrowolny). Każdy głosuje tylko raz. Głosowanie będzie trwało od 21 do 28 listopada.

Wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału.

Magdalena Czarnecka (opiekun SU)