• Drodzy Uczniowie i Rodzice klasy 5a

• 29.06.2020 08:15
      • Zamiast uroczystego zakończenia roku szkolnego na dziedzińcu, a potem kameralniej (w gabinecie historycznym) przygotowałam podsumowanie Waszej pracy w innej formie – prezentacji.

Chciałabym również podziękować wszystkim Rodzicom moich wychowanków za Państwa pomoc w ciągu całego roku szkolnego, a szczególnie za współpracę przy nauczaniu online w II semestrze, gdy to Rodzice stali się nauczycielami swoich pociech (i to we wszystkich przedmiotach).

Serdecznie dziękujemy wszyscy: i Państwa Dzieci, i my - ich nauczyciele.

Należy wejść w link, potem na albumie kliknąć ikonkę + (tam jest podkład muzyczny, który należy włączyć) i oglądać prezentację przesuwając kolejne slajdy strzałką w prawo na prezentacji:

Iwona Drzymała