• Laureat Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

• 17.05.2021 07:28
      • Mogłoby się wydawać, że podczas zdalnej edukacji przygotowania do konkursów nie są możliwe, tymczasem prezentacja swoich umiejętności dzięki rozwojowi Internetu i wykorzystaniu TIK nawet w czasie pandemii jest jak najbardziej realna. Również organizatorzy przedsięwzięć wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i możliwościom, jakie daje współczesna technologia. I tak dla upamiętnienia urodzin poety K. K. Baczyńskiego, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. ks. Józefa Tischnera w Drezdenku, zorganizowała konkurs, który 4 maja br. odbył się online. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Katarzyna Błoch oraz Piotr Gil z klasy 7b. Trening, ćwiczenia poprzez Temasa, cierpliwość, zdolności recytatorskie, chęć sprawdzenia swoich możliwości sprawiły, że nasz uczeń Piotr Gil został laureatem Powiatowego Konkursu Recytatorskiego poświęconego twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Spośród trojga laureatów, Piotr zajął II miejsce, prezentując utwór „Do matki”.
        Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów:)

Agnieszka Piasecka