• Wycieczka klasowa 4b

• 24.05.2022 07:15
      • 20 maja 2022 uczniowie klasy 4b wzięli udział w wycieczce klasowej do kina Helios w Gorzowie Wlkp.  Po długim czasie restrykcji oraz ograniczeń nadszedł czas na nieco zabawy i relaksu. Wyjazdy klasowe, choć czasem krótkie, są doskonałą możliwością integracji klasy oraz spędzenia z sobą czasu poza murami szkolnymi. Wyjazd był dla wielu z nas tym bardziej udany, ponieważ do kina udaliśmy się pociągiem PKP, który w ostatnich czasach jest dla wielu nieco zapomnianym środkiem transportu. Po obejrzeniu filmu "Sonic 2" udaliśmy się do restauracji McDonald's - przecież to "obowiązkowy punkt" każdej wycieczki. Zazwyczaj bardziej uważamy na to, co jemy, ale tym razem postanowiliśmy zaszaleć. Czas oczekiwania na pociąg powrotny umilili nam panowie policjanci, którzy pokazali nam, jak wygląda radiowóz od wewnątrz oraz podzielili się z nami informacjami nt. zawodu policjanta - mieliśmy więc również edukacyjny element wyjazdu. Wszyscy wróciliśmy cali i zdrowi do domu, z uśmiechami na twarzy i pytaniem "Kiedy będzie następna wycieczka?" To chyba najlepsza rekomendacja :), bo jak mówi powiedzenie "Mała rzecz, a cieszy".

Dziękujemy mamom naszych koleżanek, Pani Agacie oraz Pani Ani, za sprawowaną opiekę oraz pomoc w organizacji wyjazdu. I oczywiście polecamy się na przyszłość :)