• Wycieczka do Międzyzdrojów na pożegnanie szkoły

• 20.06.2023 11:34
      • W ostatni poniedziałek, tuż przed zakończeniem roku szkolnego Ósmoklasiści wraz z młodszymi koleżankami i kolegami z klas 5b i 6a, wybrali się do Fortu Gerharda w Świnoujściu, gdzie przeszli prawdziwą musztrę w  Muzeum Obrony Wybrzeża. Wejście na latarnię morską z kolei było nie lada wyzwaniem. Ale widoki zapierały dech. Mogliśmy podziwiać również walory turystyczne Jeziorka Turkusowego w Wapnicy. Ponadto odwiedziliśmy Międzyzdroje, gdzie nabrawszy wiatru we włosy, poczuliśmy się jak prawdziwe gwiazdy na Promenadzie Gwiazd. Zabawna okazała się wizyta w Muzeum Figur Woskowych, z tego względu, że nie wszyscy sławni przedstawieni tam ludzie,  byli do siebie podobni. Dzień pełen wrażeń, umiliły nam zakupy pamiątek oraz gofry i lody. W drodze powrotnej zaś odwiedziliśmy McDonalda.
        Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy nam towarzyszyli jako opiekunowie. Dziękujemy Pani Katarzyno i Panie Tomaszu 😊.
        Oto fotorelacja z naszej wycieczki:
                                                                                  Agnieszka Piasecka i Iwona Drzymała