• Gala Absolwentów 2023

• 23.06.2023 08:24
      • Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego. Tej odwagi i determinacji z pewnością nie zabrakło tegorocznym laureatom, którzy 22 czerwca br. w CPK z rąk starosty Pana Bogusława Kierusa, Burmistrz Drezdenka Pani Karoliny Piotrowskiej, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Drezdenku Pana Zbigniewa Kubasika oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Roberta Litwinowicza odebrali stypendia oraz statuetki.
        Rada Pedagogiczna w wyniku obrad przyznała wyróżnienia w następujących kategoriach:
        - Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku 2023: Magdalena Błoch.
        - Absolwent, który uzyskał najwyższą średnią: Patrycja Mencel (średnia 5,94).
        - Osobowość Artystyczna 2023: Magdalena Weyna.
        - Osobowość Sceniczna 2023: Dziewczęta z Buławami: Hanna Brzostowska – Jarek, Julia Majzlik, Nina Sypniewska, Klaudia Kędziora, Oliwia Suśniło, Patrycja Mencel, Weronika Wojcieszak.
        - Najlepszy Sportowiec Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku 2023: Jan Golata.
        Ponadto za osiągnięcia naukowe i sportowe najlepszym uczniom naszej szkoły przyznano stypendia: Błoch Magdalenie, Brzostowskiej-Jarek Hannie, Fiedler Dawidowi, Fiedler Hubertowi, Golacie Janowi, Hanys Roksanie, Majzlik Julii, Mencel Patrycji, Roszak Pawłowi, Weyna Magdalenie.
        Oto fotorelacja z tego pełnego wrażeń i emocji popołudnia: GALERIA ZDJĘĆ
        Dziękujemy Pani Katarzynie Jenek za zdjęcia z tego wydarzenia.
        Agnieszka Piasecka