• Wyniki konkursu matematycznego "Mistrz rachunku"

• 27.12.2017 12:05
      • 13 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Mistrz rachunku". Konkurs został rozegrany w dwóch kategoriach klasy czwarte szkoły podstawowej oraz siódme szkoły podstawowej i drugie gimnazjum. Uczniowie musieli zmierzyć się z trudnymi zadaniami rachunkowymi oczywiście nie mogli korzystać z kalkulatorów.

Mistrzem rachunku klas czwartych został Filip Waberski z IVb, drugie miejsce zajął Szczepan Kaczmarek z IVa, a trzecie Kacper Dolata z IVb.

Mistrzem rachunku klas siódmych i drugich gimnazjum zostały Roksana Bednarz z VIIa i Zuzanna Wochnik z IId, drugie miejsce należy do Pawła Roszaka z IIc, a trzecie do Wiktorii Tyranowicz z IIa, Kaliny Jenek z IIa i Aleksandry Jodełło z IIb.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a nagrodzonym gratulujemy.

Władysława Turek-Szydełko