• Dzień Kredki

• 22.01.2018 08:30
      • 19.01.2018 r. został zorganizowany Dzień Kredki. Dzieci z IV klas już dzień wcześniej musiały wybrać w jaki kolor ubiorą się do szkoły. Następnego dnia na godzinach wychowawczych członkowie Samorządu Uczniowskiego wyszli wraz z nimi na dziedziniec szkoły. Było widać trzy kolory – niebieski, czarny i czerwony. Rozpoczęła się zabawa! Najpierw szukaliśmy kredek. Zasady tej zabawy były proste – która klasa jako pierwsza znajdzie 5 kredek – wygrywa! Kto był najszybszy? Udało się to klasie 4c, która w bardzo krótkim czasie odnalazła kredki. Z racji tego, że kredek było pochowanych bardzo dużo to wyłoniliśmy dodatkową kategorię, mianowicie, która klasa znalazła najwięcej kredek – wygrywa. Klasą, która znalazła najwięcej kredek byłat klasa 4a. Po tej zabawie pomocnicy z Samorządu Uczniowskiego zabrali po dwóch reprezentantów klas na Konkurs Plastyczny. Na tym konkursie nasi szkolni koledzy i nasze szkolne koleżanki malowali misie i kredki. „Wszystkie prace są przepiękne” – taka była reakcja naszego jury, które oceniło prace. W skład jury wchodzili: Pani Dyrektor Elżbieta Gławdel, Pani Pedagog Mariola Swaczyńska, Pani Renata Frost, Wiceprzewodnicząca SU Magdalena Piątek oraz Przewodniczący SU Bartłomiej Jędrzejczak. Wyniki konkursu są następujące:

1 miejsce – klasa 4c

2 miejsce – klasa 4b

3 miejsce – klasa 4a

W organizację tej wspólnej zabawy zaangażowali się: Wiceprzewodnicząca SU – Magdalena Piątek, Olimpia Pochrząszcz, Marcelina Rączkowiak oraz Rzecznik Sportowo-Kulturowy SU – Dawid Kondeusz. Dziękujemy!

Przewodniczący SU
        Bartłomiej Jędrzejczak