• I Gminny Konkurs z Języka Angielskiego

• 25.04.2024 19:30
      • I GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 24 kwietnia 2024r. troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w I Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego MASTER OF ENGLISH, organizowanym prze Szkołę Podstawową nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku. Trzyosobowe reprezentacje pięciu szkół gminy Drezdenko rywalizowały ze sobą w konkursie indywidualnym. Konkurs stworzył szansę promocji i wyróżnienia uczniów zdolnych w klasach VI-VIII szkoły podstawowej. Naszą szkołę reprezentowali: Stella Dembska, Daria Gruszewska i Jan Sikora z klasy 7a. Wprawdzie nie udało się w tej edycji zająć miejsca na podium, ale rywalizacja była zacięta i zabrakło naprawdę niewiele. Mamy nadzieję na lepszy wynik w przyszłości i dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało. Wygranym gratulujemy. Pięknie dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie, było nam miło być Waszymi gośćmi.

WYNIKI KONKURSU:
        I MIEJSCE – Lena Lesiak (SP nr 3 W Drezdenku)
        II MIEJSCE – Wiktoria Kniaziewicz (SP nr 3 w Drezdenku)
        III MIEJSCE EX AEQUO - Aleksander Wróblewski (SP nr 1 w Drezdenku) oraz Izabela Skrzyńska (SP nr 3 w Drezdenku)

Iwona Kowal