• Bal Karnawałowy

• 06.03.2018 07:53
      • Karnawał, to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 9 lutego 2018 roku.

W ładnie udekorowanej sali szkolnej pojawiły się kolorowe postaci z oddziału przedszkolnego i klas pierwszych. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Żółwie Ninja, Batmanów, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Bal uatrakcyjniały konkursy oraz tematyczne zabawy taneczne. Ogromnym powodzeniem cieszył się "Taniec z miotłą" i "Posągi". Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci z przyjemnością skorzystały z chwili przerwy, podczas której zajadały się pysznościami przygotowanymi przez rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie, przygotowanie pięknych balowych strojów. Podziękowania kierujemy również do niezawodnej Pani Marty, Dawida Stępnia, który umilał nam czas super muzyką oraz do Aleksandry Sanockiej, Wiktorii Muchy, Zofii Oźminkowskiej, Martyny Dokurno, Wiktorii Adamik i Jakuba Gałężewskiego, którzy służyli pomocą i wspaniale zintegrowali się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Organizatorzy: Renata Sauermann, Barbara Sauerman, Marta Wyruszyńska, Anna Stotko

Anna Stotko