• „Inwestycja z perspektywą”

• 01.02.2023 12:44
      • Szanowni Państwo.
        Gmina Drezdenko zakwalifikowała się do ogólnopolskiego, bezpłatnego konkursu organizowanego Polska Agencje Prasową – „Inwestycja z perspektywą” edycja 2023 r. W konkursie bierze udział 178 projektów ze wszystkich województw. Z Województwa Lubuskiego do konkursu zakwalifikowały się 2 projekty: z Drezdenka i Świdnicy. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony na podstawie oddanych w głosowaniu internetowym głosów, które zostaną przeliczone na liczbę mieszkańców.

Gmina Drezdenko zgłosiła do konkursu inwestycję dotycząca budowy nowego żłobka gminnego i publicznego przedszkola. Serdecznie proszę o oddanie głosu na nasz projekt i przekazanie współpracownikom, rodzinie, znajomym informacji o konkursie i możliwości oddania głosu. Taka możliwość będzie tylko do 10 lutego 2023 r. Ciekawostką jest, że głosować można wielokrotnie, zgodnie z Regulaminem konkursu. Serdecznie zachęcam do głosowania na nasz - drezdenecki projekt.

Głos można oddać wchodząc na stronę: samorzad.pap.pl

Wiesław Sawicki
        sekretarz Gminy Drezdenko