• "Merry christmas" - konkurs

• 05.12.2023 10:10
      • "Merry christmas"- konkurs języka angielskiego dla klas 0-III

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, a również i dlatego, że zwyczaj obdarowywania się kartkami świątecznymi pochodzi właśnie z Anglii, zachęcamy uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych do przygotowania kartki świątecznej w języku angielskim.

Liczy się pomysłowość i estetyka, a jednocześnie samodzielność wykonania kartki.
        Poza własnym pomysłem na ozdobienie kartki, w klasach I wystarczy napis świąteczny na zewnątrz oraz wewnątrz kartki, klasy II i III wewnątrz kartki umieszczają krótkie życzenia lub rymowanki świąteczne.
        Dzieci z oddziałów przedszkolnych nie piszą życzeń, wystarczy ozdobiona kartka.
        Przygotowane kartki, podpisane na odwrocie (imię i nazwisko autora, klasa) oddajemy swojemu nauczycielowi języka angielskiego do 14 grudnia 2023.
        Technika prac jest dowolna.

Liczymy na kreatywność najmłodszych a rodziców prosimy o wspieranie samodzielności dzieci w podejmowanych zadaniach twórczych.

Iwona Kowal