• Mini siatkówka „Kinder + Sport” 2018

• 10.04.2018 08:01
      • Po raz pierwszy dziewczęta kasy IV a wzięły udział w rozgrywkach „Dwójek” siatkarskich, których organizatorem jest Polski Związek Piłki Siatkowej, a wykonawcą Fundacja Polska Siatkówka.

W dniach 17 marca i 8 kwietnia nasze młode zawodniczki: Blanka Pfal, Ola Ambroziak, Marika Kapała, Zuza Makiełła, Gabrysia Milczarek i Ula Przybylska rozegrały w Kostrzynie n/O i Nowej Soli dwa duże turnieje zajmując III I VII miejsce. Dziewczęta zagrały m.in. z drużynami z Kostrzyna n/O, Gorzowa Wlkp., Zbąszynka, Sulechowa, Nowej Soli, Drzonkowa i Schlichtyngowej. Turnieje były ciekawym doświadczeniem, a spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt.

Ogromne podziękowania dla pana Wojciecha Pfala za dziesięć pięknych piłek do siatkówki.

Danuta Kąkol