• Pięknie podane jedzenie smakuje lepiej!

• 07.06.2018 08:26
      • Codzienne posiłki dzielone z rodziną lub przyjaciółmi bardziej smakują jeśli podane są w wyjątkowy sposób. Każdy posiłek zasługuje na szczególną oprawę. Piękna dekoracja stołu pobudza wyobraźnie gości i jest przyczyną niejednej ciekawej rozmowy.

Do konkursu 1.06.2018 r. na najciekawszą aranżację stołu przystąpiły klasy siódme, a temat przewodni wybrały sobie same. Uczniowie klasy VIIA pod kierunkiem Wiktorii Adamik przygotowali stół walentynkowy, natomiast klasy VIIB, pod kierunkiem Roksany Jankowskiej, stół urodzinowy. Komisja konkursowa: panie, Grażyna Węgrzyn i Renata Frost oceniły prawidłowy dobór zastawy stołowej, ułożenie zastawy zgodnie z przyjętymi zasadami, pomysłowość i oryginalność przy zastosowaniu elementów dekoracyjnych, elegancję i estetykę stołu oraz uwzględniły naturalne, ręcznie wykonane ozdoby. Wybór trudny, gdyż obie klasy wywiązały się ze swojego zadania wyśmienicie, a pierwsze miejsca były zasłużoną nagrodą.

Danuta Kąkol