• Super zabawa w Majalandzie

• 13.06.2019 13:43
      • 11 czerwca br. uczniowie klas IVa i b oraz Vb z biurem podróży Project pod opieką rodziców oraz wychowawców udali się po raz pierwszy do Majalandu, leżącego w miejscowości Kownaty.

Rodzinny park rozrywki  zapewnił nam wielu wspaniałych wrażeń i mnóstwo zabawy. Część atrakcji znajduje się na dworze, tu powodzeniem cieszyły się karuzele z wodną niespodzianką, przejażdżka autem i plac zabaw. W środku zaś, co ważne w klimatyzowanym pomieszczeniu, czekali na nas bohaterowie bajki, pokazy i występy z ich udziałem, mega zjeżdżalnia, karuzela motyli, rollercoaster oraz totem Wikingów.

Nie sposób wymienić wszystkiego, z pewnością każdy znalazł tu coś dla siebie. Pamiątki i wrażenia z wyjazdu bez wątpienia przywoływać będą naszą wycieczkę.

Agnieszka Piasecka