• Mini piłka siatkowa w kategorii "Czwórek" w klasie VI A

• 09.03.2020 09:41
      • Miesiąc luty w klasie 6a obfitował w turnieje mini piłki siatkowej na szczeblu powiatowym jak i wojewódzkim. Byliśmy gospodarzami turnieju dziewcząt rocznika 2007/2008 o Mistrzostwo Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego (I miejsce), jak i też gościliśmy w Kożuchowie na I Eliminacyjnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Kinder+ Sport w kategorii "4" (XIII miejsce).

Chłopcy w swojej kategorii wiekowej w powiecie zajęli III miejsce, a w Sulechowie na I Eliminacyjnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej "4" – XI miejsce. Meczów było sporo, a w sporcie trzeba mieć także trochę szczęścia, a tego w decydujących momentach zabrakło.

Gratulacje:

Blanka Pfal, Ola Ambroziak, Jowita Bednarz, Oliwia Ginter, Marianna Wolska, Marika Kapała, Ula Przybylska, Zuza Makiełła, Nadia Rozmarynowska, Ola Nowak.

Mikołaj Stasiełowicz, Oskar Mucha, Kacper Paradowski, Bartek Klimowski, Mikołaj Dobrowolski, Kuba Dziekanowski, Oskar Bartkowiak, Filip Waberski.

Danuta Kąkol