• Zdalnie, nie znaczy mniej kreatywnie

• 26.05.2020 08:40
      • Podczas zdalnej nauki spotkaliśmy się z wieloma wyzwaniami, zarówno dzieci, rodzice, jak również my - nauczyciele. Największym dla mnie wyzwaniem było omawianie lektur obowiązkowych, ale jak się okazało można nawet i na odległość. Kilka tygodni temu z klasą 5b omawialiśmy "Chłopców z Placu Broni", by oderwać Ich nieco od komputera i książek zadałam Im do wykonania makietę Placu Broni. Pomyślałam, że z tego, co mają pod ręką - kredki, mazaki, klocki przedstawią model miejsca wydarzeń naszych lekturowych bohaterów. Efekt, tego, co zrobili, przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Nie myślałam, że aż tak poważnie do tego zadania podejdą.

Długo zastanawiałam się co z tym zrobić i postanowiłam prace mojej kreatywnej, jakże pomysłowej klasy umieścić w krótkiej prezentacji, bo grzechem byłoby tego nie pokazać światu. PREZENTACJA PRAC

Agnieszka Piasecka