• Wycieczka klas pierwszych do Deli Parku

• 30.05.2022 07:53
      • 27 maja 2022 roku to dzień, na który czekaliśmy od wielu tygodni. Punktualnie o godzinie 8.00 zebraliśmy się przed szkołą, aby po chwili zająć miejsca w autokarze, który zawiózł nas do bardzo ciekawego i pełnego przygód miejsca, jakim jest Deli Park położony w miejscowości Trzebaw niedaleko Poznania. Po ponad dwugodzinnej podróży dotarliśmy na miejsce, gdzie czekało na nas wiele atrakcji. Uczestniczyliśmy w warsztatach przyrodniczych „Okno na świat”, podczas których dowiedzieliśmy się między innymi o tym, jak ważną rolę w przyrodzie pełnią pszczoły oraz zasialiśmy miododajne roślinki, które zabraliśmy ze sobą do domów. Odwiedziliśmy również papugarnię oraz Mini Zoo. Po posileniu się smakowitym obiadem, udaliśmy się na spacer, podczas którego spotkaliśmy prehistoryczne zwierzęta i gigantyczne owady oraz obejrzeliśmy park miniatur budowli z całego świata. Obowiązkowym punktem wycieczki była oczywiście zabawa na placu zabaw i dmuchanym statku pirackim. Czas w Deli Parku upłynął nam bardzo szybko i o godzinie 18.00 wróciliśmy do Drezdenka. To był dzień pełen wrażeń i znakomitej zabawy!

Klasa 1a i 1b