• 03.06.2022 12:34
      • 1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych, najbardziej wyczekiwanych świąt w roku - Dzień Dziecka. W naszej szkole ten dzień również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Zgodnie z naszą tradycją, 1 czerwca świętujemy nie tylko Dzień Dziecka, ale również Dzień Patrona. Wychowawcy klas 1 – 3 rozpoczęli obchody tego dnia od przedstawienia najmłodszym uczniom postaci Józefa Nojiego.

Następnie udowodniliśmy, że nie ma złej pogody (bo najważniejsza jest pogoda ducha😊) i wspólnie udaliśmy się na piknik na naszym boisku szkolnym. Obowiązkowym punktem programu były oczywiście tradycyjne zabawy ruchowe. Wielką radość sprawił dzieciom również nietypowy obiad, czyli hot dogi, a do tego smakowite lody na deser. Resztę dnia każda z klas przeznaczyła na klasowy turniej gier planszowych.