• Światowy Dzień zdrowia!

• 12.05.2023 07:49
      • W tym roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) obchodziła 75 rocznicę powstania. Nasza szkoła również dołączyła się do świętowania tego ważnego dnia. Uczniowie klas 1-3 przygotowali przepiękne opaski na głowę ze swoim ulubionym owocem oraz przyszli do szkoły ubrani na czerwono. Gdy szło się przez korytarz, piękna czerwień ich ubrań aż raziła w oczy. Natomiast uczniowie klas 4-8 w tym dniu przyszli ubrani na zielono. Podczas długich przerw uczniowie klas 1-8 mieli okazję trochę się poruszać. Na dziedzińcu szkoły można było dzisiaj usłyszeć belgijkę, kaczuchy i wiele innych znanych i lubianych piosenek, w rytm których uczniowie mogli poszaleć. Nie byłoby to możliwe bez wspaniale przygotowanych i zaangażowanych w powierzone im zadanie uczennic klasy 8b, Magdy i Hani, które przygotowały i poprowadziły zabawy oraz ich koleżanek, Oliwii i Nicoli, które również włączyły w organizację tańców. Z całego serca im dziękuję za tak wspaniałe przygotowanie, a wszystkim uczniom dziękuję za wspólną zabawę.

Opiekun SU – Magdalena Czarnecka