• Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej

• 17.05.2023 10:08
      • 8 maja na Stadionie Sportowym przy ul. Leśnej w Dobiegniewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju uczestniczyli młodzi piłkarze z roczników 2008, 2009 reprezentujący pięć szkół podstawowych powiatu. Do sportowej rywalizacji przystąpiły reprezentacje: SP 1 Drezdenko, SP 1 Strzelce Krajeńskie, SP Bobrówko, GZS Dobiegniew oraz SP 2 Drezdenko.

A tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań szkolnej reprezentacji według kolejności rozgrywanych meczów:
        SP 2 Drezdenko - SP 1 Drezdenko 2:1
        SP 2 Drezdenko - SP 1 Strzelce Krajeńskie 4:1
        SP 2 Drezdenko - SP Bobrówko 6:0
        SP 2 Drezdenko - GZS Dobiegniew 0:3

Ostatni mecz turnieju rozegrany z GZS Dobiegniew zadecydował o końcowej klasyfikacji rozgrywek. Piłkarze z "Dwójki" zajęli wysoką drugą lokatę, co niestety nie było premiowane awansem do rywalizacji w rozgrywkach na szczeblu rejonowym.

Nasi piłkarze wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki w każdym spotkaniu, dlatego należą się im gromkie brawa i słowa uznania.

Oto skład  Wicemistrzów  Powiatu w Piłce Nożnej IMS 2023:
        Tomasz Dunowski, Maciej Helak, Hubert Galant, Kamil Marciniak, Jan Golata, Oskar Dera,  Jakub Pisarek, Bartosz Dawiskiba,  Michał Jenek, Paweł Roszak, Michał Kisielewski, Aleks Grodzki.

Majowy turniej piłkarski był ostatnim tej grupy uczniów jako reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku. Dziękujemy za sportowe emocje. Niech upór i piłkarska pasja nie słabną, a na co dzień sprzyja zdrowie i pogoda ducha.
        Renata Mazurkiewicz