• V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bankowości

• 15.06.2023 15:10
      • We wtorek, 13 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bankowości, którego  sponsorem  i fundatorem nagród jest Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy w Drezdenku.  Uczestnicy  wykazali się znajomością  nominałów bankowych, wiedzą dotyczącą podstawowych zagadnień związanych z usługami banku i obliczeniami procentowymi. Najlepiej poradziła sobie drużyna gospodarzy i wywalczyła trzy karty premiowe po 300zł, drugie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Krajeńskich i otrzymali trzy karty po 200zł, a trzecie miejsce przypadło w udziale uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Krajeńskich, którzy otrzymali trzy karty po 100zł. Pracownicy Lubusko-Wielkopolskiego Banku pamiętali również o opiekunach  zwycięskich drużyn,  dla których przygotowali miłe niespodzianki.
        Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom. Mamy nadzieję, że wyjątkowe nagrody zachęcą innych do udziału w VI Konkursie Bankowym. Do zobaczenia w przyszłym roku.
        Turek-Szydełko Władysława