• Kartka bożonarodzeniowa po angielsku

• 18.01.2024 15:58
      • Kartka bożonarodzeniowa po angielsku

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, szczególnie aktywnie wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych. Celem konkursu była popularyzacja zwyczajów świątecznych z uwzględnieniem kultury krajów anglojęzycznych oraz umiejętności pisania w języku obcym. Uczniowie wykonywali prace dowolną techniką. Najważniejsza była staranności prac oraz samodzielność ich wykonania. Najlepsze prace wystawione zostały w budynku głównym szkoły i można je było podziwiać przez cały okres świąteczny. Uczniowie zarówno klas młodszych, jak i starszych podziwiać mogli wystawę w otoczeniu pięknych dekoracji świątecznych, jakimi ozdobiona była szkoła, słuchając podczas przerw świątecznych piosenek i kolęd, co dopełniało tę niezwykłą atmosferę. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym konkursie serdecznie gratulujemy, szczególnie zaś tym, którzy zostali w nim wyróżnieni, a są to:

Oddział przedszkolny – 1 miejsce: Hanna Sikora

Klasy 1:
        1 miejsce: Zuzanna Kubiak kl. 1a, Natasza Małyszek kl.1b, Gabriela Nowak kl. 1b

Klasy 2:
        1 miejsce: Kamil Kowal kl. 2a

Klasy 3:
        1 miejsce: Lena Domagała kl. 3b, Marcel Della-Valle kl. 3b, Bogdan Sheremeta kl. 3b

Wyróżnienia:
        Klasy 1: Wojciech Tyrka kl. 1b, Natasza Ławniczak kl. 1b, Iga Kapiczak kl. 1b, Hanna Matysiak kl. 1b, Zuzanna Kozłowska kl. 1b, Julia Raksa kl. 1a

Klasy 2:
        Zuzanna Kowal kl. 2a, Róża Stasiełowicz kl. 2a