• Master of English grammar

• 04.06.2024 20:04
      • Mamy mistrza gramatyki angielskiej!

28 maja 2024 odbył się szkolny konkurs języka angielskiego Master of English grammar, skierowany do uczniów klas szóstych i siódmych. Jego celem jest propagowanie nauki języka angielskiego oraz wdrażanie do zdrowej rywalizacji, która jest też elementem motywującym do poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie nauki języka obcego. Uczniowie musieli zmierzyć się z sześcioma zadaniami, które sprawdzały umiejętność zastosowania gramatyki angielskiej, czasem tej prostszej, a czasem tej bardziej wymagającej, o wyższym stopniu trudności i zaawansowania językowego. Spośród czternaściorga uczestników wyłoniliśmy najlepszą trójkę, a właściwie czwórkę.

Miejsca na podium przedstawiają się następująco:
        Miejsce I – Blanka Patyk – klasa 7a
        Miejsce II – Daria Gruszewska – klasa 7a
        Miejsce III – ex aequo Aleksandra Drozd – klasa 7a oraz Mateusz Pucek – klasa 7a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach konkursu grono chętnych, aby zawalczyć o tytuł Master of English grammar będzie jeszcze większe, a rywalizacja równie zacięta.

Iwona Kowal